Buy now and pay up to 21 days

Free delivery from 199 PLN only in POLAND

Categories
PL EN
PLN EUR

Twisto

Potrzebujesz więcej informacji - Skontaktuj się z Twisto kontakt@twisto.pl lub zadzwoń +48 22 263 02 10. 

 

CZYM JEST PŁATNOŚĆ TWISTO?
TWISTO to nowoczesny sposób płatności za zakupy. Dzięki tej metodzie możesz zamówić nasze produkty i zapłacić za nie później. TWISTO jest darmową usługą, jeśli zapłacisz za produkty w ciągu 21 dni od dokonania zakupu.

Jak skorzystać z TWISTO?
Podczas składania zamówienia w naszym sklepie wybierz opcję „IN POST - wysyłka po przelewie: 14,00 zł ------> Twisto - Kup, przymierz i zapłać w ciągu 21 dni    ”.
Przekierujemy Cię do zewnętrznego systemu płatności.
W przypadku pierwszych zakupów będzie wymagana weryfikacja kodem SMS.
To wszystko! Twoja płatność została od razu zaksięgowana. Zaraz wyślemy Twoje zakupy a Ty masz 21 dni na opłacenie zamówienia. Wygodnie BLIK’iem lub przelewem tradycyjnym.
 

JAKIE SĄ ZALETY PŁATNOŚCI TWISTO?
Szybki zakup - jeden klik i gotowe! Bez rejestracji, zbędnych formularzy, podawania wrażliwych danych. Twoje zamówienie jest już szykowane a Ty zapłać na spokojnie w ciągu 21 dni.
Bezpieczeństwo - robiąc zakupy w miejscach publicznych, nie musisz martwić się o logowanie do banku czy podawanie numeru karty kredytowej.
Komfort zakupów - nie chcesz kupić kota w worku? Kup z Twisto i sprawdź produkt zanim za niego zapłacisz.
Zapłać za zamówienie w ciągu 21 dni - rozplanuj sensownie swój budżet dzięki Twisto!
To nie jest pożyczka - zakup z Twisto nie wiąże się uciążliwym oprocentowaniem lub formalnościami. Nie jest to kredyt.
 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
CZY ZA ZAKUP PŁACĘ PRZY ODBIORZE?
Nie. Przesyłkę odbierasz bez uiszczenia opłaty. Za zakup zapłacisz BLIKiem lub przelewem bankowym, do którego dane otrzymasz w emailu po dokonaniu zamówienia. Produkty najlepiej opłacić w ciągu 21 dni od zamówienia.

DLACZEGO MOJE ZAMÓWIENIE NIE PRZESZŁO POMYŚLNIE WERYFIKACJI TWISTO?

Jeśli Twoje zamówienie nie przeszło pomyślnie weryfikacji TWISTO spróbuj zrobić zakupy na mniejszą kwotę pierwsze zakupy zawsze posiadają limit w kwocie od 100 zł do 300 zł, zawsze możesz zarejestrować swoje konto w TWISTO i uzyskać limit na zakupy nawet do 4000 tyś zł. 

CO STANIE SIĘ GDY NIE ZAPŁACĘ W CIĄGU 21 DNI?
Jeśli nie zapłacisz za zakup w ciągu 21 dni do Twojego rachunku zostaną dodane odsetki ustawowe maksymalne za opóźnienie 14% w skali roku. Nie martw się, że zapomnisz o płatnościach. TWISTO wyśle do Ciebie emaile przypominające Ci o zbliżającym się terminie zapłaty.

CZY USŁUGA TWISTO JEST DARMOWA?
Tak. Usługa TWISTO jest całkowicie darmowa do 21 dni od dokonania zakupu. Po tym terminie zostaną naliczone odsetki za opóźnienie.

KIEDY UŻYWAĆ PŁATNOŚCI TWISTO?
TWISTO to przede wszystkim wygodne zakupy. Dokończ zamówienie jednym kliknięciem a płatnością zajmij się na spokojnie. Wygodne zakupy na telefonie i na komputerze. Dodatkowa zaleta TWISTO to możliwość zakupu kiedy chwilowo nie masz gotówki a zależy Ci na pilnym zakupie. Skorzystaj z TWISTO również kiedy chcesz obejrzeć produkt na żywo, aby przekonać się czy spełnia Twoje oczekiwania.

TWISTO FREE

Znasz dobrze płatności Twisto Pay, a czy słyszałeś już o Twisto Free? Z kontem Twisto Free zyskujesz wyższy limit, a na spłatę masz aż do 45 dni. Brzmi fajnie? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkowy bonus na start. Zarejestruj konto Twisto Free i otrzymaj bonus 50 zł. Wystarczy kliknąć bezpośrednio tutaj, aby dokonać rejestracji. Kiedy złożysz wniosek i otrzymasz indywidualny limit, możesz wydać bonus na co tylko chcesz w Twoich ulubionych sklepach.

Potrzebujesz więcej informacji - Skontaktuj się z Twisto kontakt@twisto.pl lub zadzwoń +48 22 263 02 10.